żaglówki

W tym roku postanowiłam z siostrą wyjechać razem na wakacje. Siostra miała niedawno dosyć dużo trudnych przeżyć dlatego też doszłam do wniosku, że dobrze by jej zrobiło gdybyśmy pojechały na wakacje tylko we dwie.

Żaglówki do wypożyczenia

żaglówkiMój mąż zrozumiał tą sytuację i nawet pomagał mi w wyszukiwaniu miejsc i atrakcji na wakacje. Doszłam do wniosku, że dobrze będzie pojechać na mazury bo gdy byłyśmy małe z siostrą to właśnie tam spędzałyśmy praktycznie każde wakacje. Siostra bardzo ucieszyła się gdy zaproponowałam jej taki wyjazd. Na początku myślałam, że będę musiała ją długo przekonywać. A siostra zgodziła się od razu i jeszcze widziałam,że pomysł ten naprawdę przypadł jej do gustu. Mąż znalazł w internecie czarter last minute na mazurach i mi ten pomysł się spodobał. W końcu jachty do wynajęcia to wcale nie jest taka oczywista sprawa. Ten yacht charter można było zrobić nawet kilka miesięcy wcześniej. Okazało się także, że te jachty luksusowe nie są bardzo drogie i że nawet zapłacę sama za tą atrakcję. Chce bowiem sprawić siostrze niespodziankę. Można było też wypożyczyć rekomendowane żaglówki na Mazurach ale bałam się że na żaglówce byśmy mogły nie dać sobie rady. W końcu by pływać żaglówką trzeba mieć o tym jakieś pojęcie a my nie miałyśmy żadnego. Przez internet udało mi się także zarezerwować pokój dla nas w bardzo znanym hotelu na mazurach. W sumie czemu byśmy nie miały zakosztować trochę luksusu. Jedziemy tam tylko na parę dni także też nie wydamy jakoś mocno dużo. W tym hotelu zarezerwowałam dla nas masaże odprężające. Taki masaż przyda się każdemu.

Nasz wyjazd zapowiada się naprawdę interesująco. Taki masaż miałam robiony już niejednokrotnie. Ale płynąć jachtem będę pierwszy raz, zresztą moja siostra też. Mam nadzieję, że w tym hotelu będzie naprawdę pyszne jedzenie.