torebki puccini

Niedługo miałam zaplanowany wyjazd służbowy do Anglii do głównej siedziby mojej firmy na świecie. Była to forma nagrody za dobrą pracę.

Torebki puccini gwarancją jakości

torebki pucciniW sumie bardzo się tym wyjazdem denerwowałam bo będzie to mój pierwszy lot samolotem. Po prostu wcześniej gdy wybierałam się za granicę to jechałam autobusem bądź samochodem. Trochę paraliżował mnie strach gdy tylko myślałam o samolocie. Jednak był to chyba strach przed nieznanym. Musiałam kupić parę rzeczy przed wyjazdem żeby wyglądać naprawdę profesjonalnie gdy spotkam się z prezesem firmy. Szukałam walizki do ryanaira, w sumie nawet nie widziałam czym ma się ona różnić od zwyczajnej walizki. Znalazłam sklep gdzie znajdowały się walizki puccini, które były dostosowane do różnych podróży. W sumie cena takiej walizki puccini nie była najniższa, jednak zdawałam sobie sprawę, że muszę trochę w ten wyjazd zainwestować. Także cena puccini walizki była wysoka, ale jeszcze w granicach przyzwoitości. Zresztą widać było, że jest naprawdę solidnie zrobiona. I przede wszystkim nie będę musiała się jej wstydzić gdy ktoś z firmy będzie odbierał mnie na lotnisku. Zresztą widziałam, że pani dyrektor departamentu, w którym pracowałam zawsze ma torebki puccini także byłam pewna, że są one dobre. W sumie zawsze z dziewczynami z pracy mówiłyśmy, że właśnie pani dyrektor jest ikona stylu w naszej firmie. Po prostu zawsze była nienagannie ubrana. I w sumie we wszystkim co miała na sobie wyglądała po prostu dobrze. Mój wyjazd służbowy był coraz bliżej. Miałam w Anglii spędzić aż cały tydzień. I byłam w sumie jedyną osobą z Polski, która została w ten sposób wyróżniona.

Jednak oprócz mnie miały być jeszcze dwie osoby z Hiszpanii i jedna z Niemczech. Także nie mogłam wyglądać gorzej od nich. Kupiłam sobie na tę okazję piękną sukienkę.