Nasze wakacje planowaliśmy od bardzo dawna, dlatego wszystko miałam dopięte na ostatni guzik. Tak mi się wydawało, dopóki nie wkalkulowałam do wszystkiego faktu, że przecież zabieram ze sobą laptopa. Nie miałam pojęcia w co go spakować, aby wygodnie i bezpiecznie przetransportować sprzęt.

Świetne zabezpieczenie laptopów 

samsonite plecak na laptopaPoczątkową myślałam nad tym, aby włożyć laptopa do torby podróżnej po prostu pomiędzy ubraniami. Sądziłam, że może zamortyzują go dostatecznie, jednak mój brat szybko wybił mi ten pomysł z głowy. Na wakacje wybierałam się wraz z nim pociągiem, dlatego nie chciałam zabierać mojej torby na laptopa, ponieważ zwyczajnie nie udźwignęłabym wszystkiego. Szukając pomocy po sklepach z tego typu wyposażeniem z pomocą przyszła firma samsonite plecak na laptopa, jaki znalazłam będący produktem właśnie tej firmy okazał się doskonałym ratunkiem. Z wyglądu taki plecak niewiele różni się od typowego plecaka szkolnego. Poza główną dużą komorą posiada również małe kieszonki do których możemy spakować różne akcesoria komputerowe, jak ładowarki, pendrive, czy kable usb i inne. Natomiast główna przegroda przeznaczona na laptopa posiada w środku specjalne zabezpieczenia, które sprawiają, że jest on unieruchomiony i zabezpieczony w należyty sposób. Po udanym zakupie i powrocie do domu od razu spakowałam do plecaka swojego laptopa, a także wszystko, co będzie mi do niego niezbędne, a mimo to wciąż pozostało wiele miejsca, aby spakować jakieś pomniejsze niezbędne rzeczy, jak chusteczki odświeżające, czy nawet podręczną kosmetyczkę. 

Plecak okazał się rewelacyjnym zakupem. Było mi o wiele wygodniej z nim oraz torbą podróżną, a dzięki temu, że laptop znajdował się właśnie w plecaku nie odczuwałam jego wagi praktycznie w ogóle. Plecak przetrwał ze mną niejedną podróż z laptopem i doskonale go zabezpieczał. Nie popruł się, nie zepsuł, a kurz bardzo łatwo było z niego usunąć. Jestem usatysfakcjonowana tym zakupem.