W dobie ciągłej pracy i zabiegania nie każda kobieta ma czas, aby co rano wykonać porządny makijaż. Dlatego też nierzadko decydujemy się na najszybszy sposób poprawienia urody, który nie zawsze idzie w parze z trwałością, bądź też rezygnujemy z makijażu w ogóle, choć… wcale nie musimy!

Zalety trwałego makijażu permanentnego

trwały makijaż permanentny w SzczecinieOdkąd zaczęłam pracę w biurze żyję niemalże w ciągłym biegu. Z samego rana muszę odprawić dzieci do szkoły, zrobić śniadanie zarówno im, jak i sobie i jeszcze do tego przygotować się, aby doskonale prezentować się w pracy. Jest to trudne do osiągnięcia w dobie ciągłych obowiązków, dlatego przeważnie ograniczałam się do pomalowania ust pomadką i nałożenia tuszu na rzęsy. Pewnego dnia jednak wracając z pracy ujrzałam dużą reklamę na której widniał napis „trwały makijaż permanentny w Szczecinie” pomyślałam sobie, że taki makijaż zapewne zaoszczędziłby mi dużo czasu z rana, a także sprawił, że co dnia wyglądałabym świeżo i pięknie. Zapisałam więc numer kontaktowy i po powrocie do domu umówiłam się na wizytę. Zdecydowałam się na makijaż permanentny zarówno oczy, ust, jak i brwi. Skoro mam możliwość skorzystania z takich dobrodziejstw, to dlaczego nie iść na całość? Kiedy zobaczyłam efekty pracy lekarza, dosłownie oniemiałam. Wyglądałam, jakbym wyszła wprost od profesjonalnego makijażysty. Moje brwi były tak idealne, jak u modelek, usta zostały delikatnie powiększone, a także zyskały bardzo ponętny różowy odcień, zaś na oczach miałam przepiękną czarną kreskę zakończoną podwyższonym przedłużeniem, dając tak zwany efekt kociego oka. Wiedziałam, że dzięki makijażowi permanentnemu można poprawić swoją urodę, jednak nigdy nie sądziłam, że efekty mogą być aż tak rewelacyjne!

Teraz każdego dnia wyglądam pięknie, świeżo i młodo oraz słyszę na swój temat mnóstwo pozytywnych komentarzy i komplementów. Nawet moja szefowa była tak zachwycona makijażem permanentnym, jaki sobie wykonałam, że również postanowiła skusić się na tego typu zabieg. Naprawdę polecam każdej kobiecie, która chce zaoszczędzić na czasie, a mimo to wyglądać pięknie każdego dnia!