Ostatnimi czasy nasza firma wygrała kilka dużych przetargów, których głównymi odbiorcami są instytucje publiczne. Przetargi te z reguły dotyczą dostarczenia różnego typu sprzętu elektronicznego związanego z dydaktyką zajęć. Dla niektórych szkół dostarczamy również drukarki oraz ksera. W większości jednak przedmiot przetargu dotyczy dostawy takich urządzeń jak rzutniki, projektory czy laptopy. Szczególną popularnością cieszą się ostatnimi czasy projektory.

Klient wymaga również usługi montażu sprzętu

montaż projektoraUrządzenia te umożliwiają prowadzenie lekcji w sposób nowoczesny a zarazem przejrzysty. Dodatkowo mogą być wykorzystywane przy różnego rodzaju wydarzeniach biznesowych, które mogą być organizowane w wypożyczonych salach. Świetnie nadają się do prowadzenia różnego rodzaju szkoleń czy prezentacji. Dzięki swojej funkcjonalności znajdują szerokie grono odbiorców. W ostatnich latach można zauważyć pewien ciekawy trend. Mianowicie zapytania czy ogłoszenia przetargowe nie dotyczą już tylko samego dostarczenia sprzętu. W większości pozycji dodatkowo punktowane są takie usługi jak montaż projektora czy jego serwis. W związku z tym nasza firma musiała zmienić nieco swoje podejście do klienta końcowego. Podczas restrukturyzacji zatrudnionych zostało dodatkowych kilkadziesiąt osób, które zajmują się teraz montażem i serwisem gwarancyjnym projektorów. Dodatkowo zostały wdrożone procedury, które jasno określają terminy przeglądów oraz zakres czynności, które należy wykonać przy takim przeglądzie.

Dzięki temu w znaczący sposób udało się obniżyć odsetek awarii, które z reguły wynikały z nieterminowej wymiany filtru czy innych podzespołów. Dzięki temu nasi klienci chętniej do nas wracają z kolejnymi zapytaniami o dostawę sprzętu. Oprócz projektorów sprzedajemy bardzo dużo rzutników, które w pewnym stopniu uzupełniają naszą szeroką ofertę.