Jadwiga, moja przyjaciółka miesiąc temu kupiła sobie mieszkanie i wyprawiała parapetówkę dla najbliższych znajomych i rodziny. Cieszyłam się, że miała własne mieszkanie, ponieważ od dawna planowała zakup. Wszystko jej się ułożyło pomyślnie.

Zakup metalowego chlebaka

nowoczesny metalowy chlebakJadzia nie powiedziała mi co chciałaby dostać w prezencie, ponieważ uznała, że sama mam coś dla niej wymyślić. Nie raz byłam w jej mieszkaniu, ale nie miałam pojęcia czego jej brakowało. Wiedziałam, że inni kupowali jakieś obrusy czy pościel, dlatego zrezygnowałam z tego pomysłu. Pojechałam na zakupy do galerii handlowej, gdzie mieścił się sklep z wyposażeniem dla mieszkania. Od razu w oko wpadł mi nowoczesny metalowy chlebak, który stał na wystawie. Jadwiga miała nowocześnie urządzoną kuchnię i pomyślałam, że to byłby idealny prezent dla niej. Rozglądałam się jeszcze po sklepie, by zobaczyć inne rzeczy, ale tak na prawdę do nic mi w oko więcej nie wpadło. Cały czas myślałam o tym metalowym chlebaku. Kiedy zobaczyłam, że jakaś kobieta kupowała taki chlebak to zdecydowałam się od razu na zakup. Na półce widziałam zaledwie dwie sztuki i nie chciałam ryzykować, że ze sklepu wyjdę z niczym. Zadowolona z zakupów wróciłam do domu. Miałam nadzieję, że ten prezent spodoba się Jadwidze. Kiedy przyjechałam do niej w dniu imprezy to od razu dałam jej prezent. Byłam wcześniej, gdyż obiecałam jej pomóc w przygotowaniach. Zauważyłam, że w kuchni nie miałam żadnego chlebaka i już wiedziałam, że prezent był trafiony.

Jadwidze mój prezent spodobał się najbardziej ze wszystkich, jakie otrzymała. Od razu ustawiła go na szafce w kuchni i schowała tam pieczywo. Impreza była udana i mieszkanie wszystkim się podobało. Ja jako jedyna widziałam je wcześniej i byłam z tego zadowolona.