weterynaria

Jakiś czas temu stwierdziłem, że muszę mieć własne zwierzątko domowe. Dla mnie był to wielki problem, ponieważ mieszkałem w bloku i miałem bardzo mało miejsca. Jednak stwierdziłem, że najlepszy będzie królik miniaturowy.

Weterynarz w Wesołej – Sulejówku była dobrym wyborem

weterynaria końNie miałem żadnego problemu z kupnem, ponieważ prawie każdy napotkany przeze mnie sklep zoologiczny posiadał takiego osobnika. W ten sposób kupiłem jeszcze dużą klatkę, karmę i poidło. Mój nowy króliczek miał czarny kolor i był nie zwykle puszysty. Ja spędzałem z nim bardzo dużo czasu, ponieważ chciałem go oswoić. Pewnego dnia zauważyłem, że ma jakąś narośl na uszach. Byłem w szoku, ponieważ nie miałem pojęcia co to może być. Stwierdziłem, że w takiej sytuacji przyda mi się weterynarz Warszawa. Natychmiast zapakowałem pupila do transportera i zająłem się odwiedzeniem przychodni. Miałem szczęście, ponieważ trafiłem na moment gdy nie było aż tak dużej kolejki. Tam zazwyczaj na swoją kolej czeka się przez bardzo długi czas. Po moim wejściu od razu przywitała mnie bardzo młoda pani weterynarz. Pomyślałem, że weterynarz z Sulejówka to był dobry wybór. Po obejrzeniu naszego problemu stwierdziła, że mamy do czynienia z czymś takim jak świerzb zwierzęcy. Można się nim zarazić w różnych sytuacjach i czasami kontakt z nie właściwymi bakteriami po prostu wystarczy.

Moim zdaniem była to krępująca sytuacja, ponieważ wyszło na to, że nie zajmuję się odpowiednio królikiem. Na szczęście pokonano moje mylne przekonanie. Również dowiedziałem się, że ten rodzaj choroby nie jest zaraźliwy dla człowieka. Trochę obawiałem się, że domownicy mogą się tym zarazić. Weterynaria Wesoła – Sulejówek mnie jednak uspokoiła.