Z żoną zawsze omawiam wszystkie ważne sprawy i wspólnie podejmujemy różne decyzje. Z pracą u mnie było ostatnio krucho i pojawiła się możliwość zarobku za granicą. Miałem niewiele czasu na podjęcie decyzji, ale chciałem omówić to z żoną.

Wymiana waluty w kantorze w Warszawie 

kursy walut w WarszawieMoja żona Patrycja przyznała, że w danym momencie to najrozsądniejsze rozwiązanie, ponieważ bank nie poczeka na ratę kredytu a pieniędzy nam brakuje. Zgodziłem się więc na tę ofertę i już tak pracuję od trzech lat. Przyzwyczailiśmy się do tej sytuacji i radzimy doskonale ze wszystkim. Wypłatę dostaję w obcej walucie i zawsze jak wracam do kraju to wymieniam pieniądze na złotówki. Znam kursy walut w Warszawie i wiem, do którego kantora iść. W nim na bieżąco sprawdzam każdą walutę i znam je w sumie doskonale. Mimo, iż często się zmieniają to jestem w stanie przewidzieć kursy walut w Warszawie i wymienić je w najbardziej dogodnym momencie. Żona jest zadowolona, że dostaje gotówkę do ręki i nie musi szukać żadnego kantoru. Z właścicielem kantoru nawet się zaprzyjaźniłem i często daje mi znać jak jest jakaś korzystna oferta. Ma w dobrej ofercie kursy walut w Warszawie i wie, że zawsze chętnie do niego przyjdę. On i tak sporo na tym korzysta, ponieważ przywożę do kraju sporo gotówki i ma on zapewnionego stałego klienta. Na pewno nie zmienię tego miejsca. Z długów wygrzebaliśmy się bardzo szybko i nawet udało nam się spłacić większą część kredytu. Z pracy nie zamierzam rezygnować, bo teraz mamy o wiele łatwiej w życiu.

Facet z kantoru raz zaprosił mnie do siebie. Organizował grilla dla znajomych i z ochotą przyjąłem to zaproszenie. Na pewno będą z tego jakieś dodatkowe korzyści a i może poznam jakieś wpływowe osoby. Żona ucieszyła się z tego wyjścia również.