maszyna juki

Nasza mama kończyła czterdzieste urodziny i uznaliśmy, że maszyna juki będzie dla niej najlepszym prezentem. Zawsze jej pasją było szycie. Więc te maszyny juki to spełnienie jej marzeń, bo jakieś podobno dobre są, więc muszą się jej spodobać.

Maszyny domowe juki wymarzonym  prezentem każdej pani domu

maszyna jukiZłożyliśmy się razem z tatą. Ja, on i brat. Pojechaliśmy do sklepu, gdzie mają mają maszyny domowe, i zaczęliśmy wybierać. To znaczy bardziej tata, bo my się nie znaliśmy na takich rzeczach. Jak już nasza maszyna domowa była wybrana i spakowana, udaliśmy się do wyjścia. Tam, tata zobaczył jakieś nożyki i się nimi zainteresował. Stwierdził, że musi sobie takie kupić ta ryby. Dobrze, że mówi, przynajmniej będziemy wiedzieli, co jemu kupić. W dniu urodzin mama od rana coś piekła i gotowała. Miała być taka mała kameralna imprezka, my, kilka osób z rodziny i paru sąsiadów. Już to widzę, jak nasza sąsiadka się rozgada, to nie dopuści nikogo do głosu, bo straszna z niej gaduła. Większej chyba w całym moim życiu nie widziałam no ale bardzo ją lubimy. Przyszedł czas wręczania prezentów. Sąsiadka podarowała mamie takie ładne perfumy. Zapach chyba kwiatowy, albo owocowy, w każdym razie jakieś słodkie nuty. Babcia dała jej ciepłe skarpety. Natomiast jak my wyciągnęliśmy swój prezent, to zrobiliśmy ogromny szał.

 

Każdemu spodobała się ta maszynka. Mama zaczęła krzyczeć, bo bardzo jej się spodobała, ale narzekała, że niepotrzebnie wydawaliśmy pieniądze, jak zawsze. No ale to wyjątkowa okazja, jej urodziny, więc niech nie narzeka, i cieszy się z prezentu.