Ze swoją teściową Elżbietą to miałam poprawne relacje. Potrafiłyśmy się porozumieć i to było najważniejsze. To była dobra kobieta i zawsze mogłam liczyć na pomoc z jej strony. Ostatnio zaskoczyła mnie, ponieważ dostałam od niej wspaniały prezent i to na dodatek bez żadnej okazji.

Dobrej jakości komplet pościeli bawełnianej

bawełniana pościel maszaMoja teściowa zawsze uważnie mnie słuchała i przez to wiedziała jakie mam potrzeby. Kiedy przeprowadziliśmy się na własne mieszkanie to wiele nam brakowało o czym ona doskonale wiedziała. Moim marzeniem była bawełniana pościel masza, ale z uwagi na ogromne wydatki nie mogłam sobie ostatnio pozwolić na jej kupno. Teściowa pożyczyła nam trochę pieniędzy, bo sami nie dalibyśmy rady. Kiedy teściowa dała mi prezent to od razu go rozpakowałam. W środku były dwa komplety bawełnianej pościeli, którą tak bardzo chciałam kupić. To była tak niesamowita niespodzianka, że od razu ją przytuliłam z wdzięczności. Zaraz jak poszła do domu to postanowiłam ubrać nową pościel. W końcu mogliśmy wyspać się w komfortowych warunkach a ja wiedziałam, że ta pościel jest świetna jakościowa. Kiedy mój mąż Arek wrócił z pracy to o wszystkim mu opowiedziałam. Był zaskoczony gestem swojej matki, ale cieszył się tak samo jak ja. Widziałam od razu, że on nie miał z tym prezentem nic wspólnego i to była inicjatywa tylko  i wyłącznie teściowej. Noc w nowej pościeli przespałam całą i rano obudziłam się wypoczęta jak nigdy dotąd. To był najlepszy z prezentów, jakie otrzymaliśmy do tej pory.

Z czasem wyszliśmy na prostą i powodziło nam się już o wiele lepiej. Cieszyliśmy się, że mieliśmy własne mieszkanie, ponieważ dla nas to było najważniejsze. Niebawem narodzi się nasz od dawna wyczekiwany syn i teraz to jest dla nas sprawa najważniejsza.