Moje studia wymagały ode mnie wiele wysiłku. Tak na prawdę aby zostać architektem wnętrz ciężko na to pracowałem. Na dodatek miałem mało wolnego czasu dla siebie i prawie zawsze byłem pochłonięty ciężką nauką oraz wykonywaniem projektów.

Zabrałem rodzinę na porządne jedzenie w Bydgoszczy

najlepsze jedzenie bydgoszczNa szczęście po uzyskaniu dyplomu mogłem odetchnąć. Ten moment chciałem zapamiętać na długo. Na uniwersytet zjechała się cała moja rodzina. Przebyli długą drogę, ponieważ moja rodzinna miejscowość znajduje się nie daleko Piły. Wtedy zdecydowałem, że zaproszę ich na obiad. Już wcześnie w razie czego zarezerwowałem miejsce gdzie było najlepsze jedzenie Bydgoszcz. Wiedziałem, że chcę zjeść coś domowego dlatego poszukałem restauracji gdzie serwują tradycyjne dania naszej rodowej kuchni. Oczywiście od czasu do czasu zdarzało mi się jadać bardziej wykwintne dania. Jednak każdy wie, że nie ma nic lepszego od schabowego oraz najlepszej golonki. Na szczęście ja wiedziałem gdzie podają takie najlepsze jedzenie w Bydgoszczy. Po wejściu do wybranej przeze mnie restauracji moja rodzina była bardzo zdziwiona. Stwierdzili, że nie spodziewali się z mojej strony takiej niespodzianki. Restauracja w której zjedliśmy obiad miała bardzo dobry wystrój. Jej klimat przypominał tradycyjne polskie domy. Musiałem przyznać, że nie do końca wpasowywał się w moje klimaty ale był bardzo ładny jeżeli chodzi o restaurację. Na posiłki wcale nie musieliśmy długo czekać. Wszystko było wykonywane na miejscu. Podano nam gorące jedzenie, które rozpływało się w ustach.

Moja rodzina była bardzo zadowolona. Cieszyłem się, ponieważ każdy się dobrze najadł. Porcje były spore i nikt nie wyszedł z pustym brzuchem. W zamian za miłą obsługę zdecydowałem, że zostawię sympatycznej kelnerce spory napiwek. W końcu to było moje święto.