Mój mąż w tym roku miał bardzo interesujące wyjście z pracy. On pracuje z samymi mężczyznami także jeśli mają już jakieś atrakcje z pracy to są to typowo męskie rozrywki. Tym razem jednak rozbawił mnie gdy opowiadał mi co robił. 

Nowoczesna forma gry w piłkę

bubble soccerWcześniej dostali tylko informacje o tym, że mają ubrać się strój sportowy. Mąż myślał, że tak jak najczęściej będzie po prostu mecz piłki nożnej. Bo jednak w taki sposób najczęściej spędza czas z kolegami z pracy. Jednak tym razem szef przygotował inną atrakcję. Jest teraz modne coś takiego jak bubble soccer, czyli gra w piłkę w nadmuchiwanych kulach. To, że jest się w tej kuli gwarantuje świetną zabawę i mnóstwo adrenaliny. Mąż opowiadał, że podczas tego mecz wręcz popłakał się ze śmiechu. Nigdy wcześniej nie bawił się tak dobrze. Mecz był komiczny. Najbardziej śmiesznie było na samym początku gdy jeszcze nie za bardzo umieli poruszać się w tych kulach. Potem już z premedytacją wpadali na siebie. Mąż powiedział, że bawił się tak jak dziecko. W pracy chociaż minęło już sporo czasu od tego dnia to cały czas wszyscy to wspominają. Ja niedawno obejrzałam zdjęcia z tego meczu. I muszę przyznać, że chociaż nie byłam tam osobiście to i tak same zdjęcia były dla mnie bardzo zabawne. To jest świetna forma rozrywki, która pozwala wydobyć z siebie najlepsze emocje. Na pewno jest to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi czy znajomymi z pracy. Myślę, że taka zabawa może zbliżyć.

A poza tym spodoba mi się to, że jest to zabawa, która jest bezpieczna. Jednak te dmuchane kule są świetnym zabezpieczeniem przed urazami jakie podczas meczu piłki mogłyby się zdarzyć. Mąż pytał się szefa czy taka atrakcja jest droga. I okazało się, że wcale nie. Także jeszcze nie raz będą grać w piłkę w ten sppsób