Pół roku temu zmieniłam pracę. Teraz z perspektywy czasu wiem, że była to dobra decyzja. Wcześniej pracowałam w małej rodzinnej firmie. Wszystko było w porządku jednak od dawna wiedziałam, że nie mam żadnych szans na awans tam.

Zakup nowej sukienki na imprezę firmową

sukienki od producentaDlatego postawiłam wszystko na jedną kartę i poszłam do dużej firmy. Jakiś czas temu dowiedziałam, że niedługo odbędzie się impreza firmowa. Na tych imprezach zawsze jest sporo osób. Najczęściej jest to taki bal organizowany na sali w jakimś dobrym hotelu. Bardzo się ucieszyłam gdy tylko się o tym dowiedziałam. Jednocześnie uzmysłowiłam sobie, że nie mam się w co ubrać na taką uroczystości. Nie chciałam z tymi zakupami czekać na ostatni moment i dlatego w weekend wybrałam się do galerii handlowej. Tam jest przecież dużo sklepów z ładnymi sukienkami. Gdy tam weszłam od razu udałam się do takiego, o którym dużo opowiadała mi siostra. Podobno były tam sukienki najlepszej jakości i do tego bardzo ładne. Rzeczywiście wybór był spory. Od razu spodobało mi się kilka modeli, które wzięłam do przymierzalni. We wszystkich wyglądałam dobrze. Pani powiedziała mi, że są to sukienki od producenta i są one najlepsze. Zresztą czułam gdy ich tylko dotknęłam, że zostały wykonane z naturalnych materiałów. Było mi w nich wygodnie. Wiedziałam też, że gdy usiądę a potem wstanę to nie będę zaraz wygnieciona. Po rozmowie z panią zdecydowałam się na sukienkę niebieską. Chyba najlepiej się w niej czułam.

I wiedziałam, że jest to kolor niezwykle modny w tym sezonie. Sukienka kosztowała mniej niż myślałam. Byłam więc bardzo zadowolona z zakupów bo chyba nigdy nie lubiłam wydawać na ubrania zbyt dużo pieniędzy. A na imprezie wszyscy pytali się mnie gdzie kupiłam sukienkę bo jest bardzo ładna.