Dzisiaj każdy z Nas nosi bieliznę. Zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci. Jest to na pewno jeden z elementów Naszej garderoby bez którego nie da się normalnie funkcjonować. Obecnie zastanawiamy się jaki krój majtek najlepiej jest wybrać, żeby czuć się komfortowo.

Damskie stringi ciągle w modzie

stringi damskiePopularne skąpe majtki, które rzekomo składają się tylko z dwóch sznureczków powstały w 1974 roku. Projektantem tego wynalazku był Rudi Gernreich. Zrobił je specjalnie dla swojej bliskiej koleżanki, która niebawem miała wyjść za mąż. Początkowo większość społeczeństwa przyjęła ten rodzaj bielizny za bardzo kontrowersyjny, wręcz obskurny. Jednak z biegiem czasu kobiety zaczęły je kupować masowo. Stringi damskie są najlepszym rozwiązaniem przy zakładaniu bardzo obcisłych sukienek. Dzięki nim linia majtek jest niewidoczna, co daje Nam ogromne poczucie komfortu. Doskonale sprawdzają się również latem, podczas gorących wspólnych nocy.  Jednak nie wszystkie osoby będą wyglądać w tym rodzaju bielizny odpowiednio. Kiedy mamy problemy skórne widoczne również na pośladkach lepiej ich nie nosić, nie wygląda to zbyt estetycznie. Dodatkowo najlepszy kolor to oczywiście ten, maksymalnie zbliżony do koloru Naszej skóry – wspaniale będzie się nadawał pod jasne i cienkie ubrania. Odradzamy kupowanie stringów w kolorze noszonych ubrań – odznaczają się. Obecnie na rynku polskim i zagranicznym mamy ogromne zaplecze wyboru.

Są szyte z różnych materiałów. Od bawełny po poliester. Fasony i wzory są bardzo odmienne. Największym zainteresowaniem cieszą się stringi koronkowe, które najczęściej kupują kobiety i to w różnym wieku. Dzisiaj podział wiekowy jeśli chodzi o bieliznę zaciera i wydłuża swoje granice. Nawet kobiety po 60-tce pozwalają sobie na noszenie właśnie takiej bielizny.