bramy szybkobieżne

Długo nie mogłam znaleźć pracy. Wciąż szukałam i nikt nie chciał mnie zatrudnić. E końcu kiedyś, odezwał się telefon i zostałam umówiona na rozmowę kwalifikacyjną w sklepie, który oferował między innymi produkty, które są potrzebne do wykończenia hal produkcyjnych lub też hal magazynowych. Rozmowa przebiegła jak po maśle.

Bramy szybkobieżne można spotkać w halach

bramy szybkobieżneByłam z siebie zadowolona i już następnego dnia, mogłam przyjść i zobaczyć na czym moja nowa praca będzie polegała. Tak, więc, już na drugi dzień odwiedziłam tenże sklep. Kierownik oprowadził mnie po wszystkich działach, moim działem, będzie dział bram, które stanowią wyposażenie hal. Oczywiście w tymże działa przede wszystkim można znaleźć bramy przemysłowe. Ale nie tylko, dowiedziałam się o istnieli wielu bram z różnymi funkcjami, o których nawet nie myślałam, że takowe istnieją. Przykładem są na pewno bramy przeciwpożarowe. Są to bramy, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się ognia w pomieszczeniu, którym się znajdują. Kolejnym przykładem są kraty rolowane. Nazwa większości osób nic nie mówi, a są to kraty, z którymi większość osób ma do czynienia, a mianowicie można je spotkać w centrach handlowych, jako zamknięcie sklepów. Także moim działa sprzedawać miałam bramy szybkobieżne, czyli takie, które właśnie najczęściej spotkać można w halach. Od dnia prezentacji spodobało mi się to co mam robić. Po prezentacji kierownik pokazał mi jak obsługiwać kasę i jak przyjmować zamówienia.

Nie jest to wcale nic trudnego, jak myślałam i już po pierwszej prezentacji, wiedziałam, jak to mam robić.
Jestem bardzo zadowolona z mojej nowej pracy, jako sprzedawca wielu rodzajów bram. Moi klienci są zawsze uśmiechnięciu i na szczęście wiedzą czego chcą. Dzięki temu i mi się milej pracuje. Do tego jestem zadowolona z zarobków, co w dzisiejszych czasach bywa rzadkością.