Nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak zakupy. Wiedziałam o tym zarówno ja, jak i moje przyjaciółki. Kiedy zbliżał się weekend, zawsze planowałyśmy jakieś wspólne zakupy. Uwielbiałyśmy sobie doradzać, ponieważ samotne zakupy nie zawsze są dobre. Lepiej jak ktoś spojrzy i doradzi, bo wtedy można liczyć na rzetelną opinię.

Zakup zmysłowej bielizny

seksowna bielizna nocnaW tym tygodniu planowałam kupić jakąś ciekawą piżamę. Kusiła mnie seksowna bielizna nocna, którą zobaczyłam w jednym ze sklepów na wystawie. Jak tylko na nią spojrzałam, to pomyślałam, że świetnie pasowałaby do mojej figury. Patrzyłam również na materiał, ponieważ niezwykle istotny jest fakt, z czego zrobiono daną bieliznę. Zwłaszcza nocą ciało powinno odpoczywać i oddychać. Dlatego ucieszyło mnie, że bielizna była wykonana z delikatnej satyny. Spodobał mi się model w kolorze błękitnym, ponieważ według mnie prezentował się najlepiej. Oczywiście zanim go kupiłam, musiałam poradzić się moich przyjaciółek. Powiedziały, że ładniejszej koszulki nocnej nie widziały i koniecznie muszę ją kupić. Rzadko kiedy były aż tak zdecydowane. Postanowiłam od razu przymierzyć bieliznę. Miłe panie ekspedientki podały mi mój rozmiar i poinformowały, że akurat dzisiaj jest promocja na cały asortyment z okazji urodzin sklepu. To jeszcze bardziej zachęciło mnie do zakupu. Na szczęście koszulka pasowała na mnie idealnie. Dodatkowo kupiłam jeszcze majtki do kompletu.

W tym tygodniu moje zakupy były niezwykle udane. Bielizna idealnie nadaje się do spania, czuję, że moje ciało w niej odpoczywa. Wiedziałam, że na pewno jeszcze kiedyś wrócę do tego sklepu, ponieważ mają świetną odzież i dodatki. Ważne jest, aby oprócz marki i logo była też najwyższa jakość. Tutaj akurat na szczęście szło to ze sobą w parze.