Na osiemnaste urodziny dostałem dużo pieniędzy i postanowiłem je przeznaczyć na zakup wysokiej klasy drona. Uwielbiałem robić zdjęcia a wiedziałem, że z pomocą tego urządzenia mogłem jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności.

Prezentacja zdjęć wykonanych dronem

zdjęcia z drona w śląskimRobiłem mnóstwo zdjęć i zawsze udało mi się wyłapać piękne krajobrazy. Byłem zachwycony jakością zdjęć wykonanych przy pomocy drona i pewnego dnia wpadłem na pomysł, aby zorganizować w szkole prezentację. Rozmawiałem na ten temat z dyrektorem, którego mój pomysł zainteresował. Prezentację miałem mieć w kwietniu i do tego czasu postanowiłem robić zdjęcia z drona w każdej wolnej chwili. Chciałem uchwycić najpiękniejsze widoki i je uwiecznić. Robiłem świetne zdjęcia z drona w śląskim i ostatecznie zrobiłem ponad tysiąc zdjęć i musiałem z nich wybrać dwieście, które miały pojawić się na prezentacji. Moim ulubionym zdjęciem było to, na którym uchwyciłem ptaki lecące w kluczu na tle zachodzącego słońca. Gdybym nie posiadał drona, to tego typu zdjęcie niemożliwe byłoby do wykonania. Udało mi się wybrać ostatecznie dwieście zdjęć, które postanowiłem zaprezentować na prezentacji. Nie wywoływałem ich, tylko do szkoły przyniosłem projektor, na którym wyświetliłem wszystkie zdjęcia. Ustawiłem pokaz slajdów i sam mogłem usiąść na krześle i po raz kolejny podziwiać swoje doskonale wykonane zdjęcia z drona. Wszyscy uczniowie byli zachwyceni pokazem slajdów a czułem ogromną dumę. Posiadałem niesamowity talent, który wszystkim pokazałem.

Od tamtego czasu częściej fotografowałem różne miejsca i cieszyłem się z tego. To było moje ulubione zajęcie, któremu oddałem się w całości. Nie raz organizowałem pokazy swoich zdjęć i nawet zostałem zaproszony do programu dla młodych talentów.