Jako przyszły mąż musiałem zorganizować kilka kwestii związanych ze ślubem. Odpowiadałem za zakup obrączek, alkoholu i znalezienie zespołu. Początkowo zastanawiałem się, czy nie będzie lepiej zatrudnić didżeja, ale po rozmowie ze swoją narzeczoną wspólnie ustaliliśmy, że jednak chcemy zespół muzyczny.

Współpraca z profesjonalnym zespołem na wesele

zespół na weseleNa rynku ogłaszało się wiele zespołów, ale wolałem znaleźć taki, który ktoś byłby w stanie mi polecić. Wiadomo, że ktoś znajomy zawsze doradził lepiej, bo przecież zatrudniał taki zespół na swoim weselu i mógł mi o wszystkim dokładnie opowiedzieć. Mój kolega z pracy jakiś czas temu brał ślub i u niego grał właśnie zespół, więc postanowiłem z nim porozmawiać. od razu polecił mi zespół na wesele, który był u niego, bo grali w nim sami profesjonaliści. Mieli odpowiedni sprzęt a wokalistka dysponowała czystym i wyraźnym głosem. Postanowiłem więc skontaktować się z tym zespołem i zaprosić go na przesłuchanie. Chciałem jeszcze posłuchać jak grali przed podjęciem z nimi współpracy. Umówiłem się z nimi na sali gimnastycznej, gdzie mieli organizowane próby. Na jedną z takich właśnie prób poszedłem. Grali na prawdę świetnie i mieli doskonale dopasowany repertuar. Muzyka, którą oferowali na weselach była miła dla każdego ucha i wiedziałem już, że chcę z tym zespołem muzycznym współpracować. Zaraz po zakończeniu przesłuchania podszedłem do lidera grupy i zaoferowałem, żeby jego zespół grał na moim weselu.

Moja narzeczona miała inne sprawy na głowie, ale jak powiedziałem jej o zespole na wesele, który znalazłem, to była zachwycona. Właściwie najważniejsze rzeczy miałem już załatwione i mogłem spokojnie rozejrzeć się za jakimś eleganckim garniturem na swój ślub. Chciałem mieć coś oryginalnego.