Chyba każdy z nas marzy o własnym przedsiębiorstwie. Ja na swoje musiałem na prawdę sporo zapracować. Tak na prawdę chciałem aby wszystko wyglądało jak najlepiej i musiałem zadbać o porządny kapitał. Jedno było pewne.

Zainwestowałem w elastyczną taśmę gumową

elastyczna taśma gumowaJa nie chciałem brać żadnego kredytu, ponieważ to uznawałem jako przesadę. Na dodatek nie byłem w stanie ocenić jak potoczy się moje życie. W celu uzyskania gotówki na własny biznes zacząłem zajmować się pracą za granicami mojego państwa. Mieszkałem w Berlinie cztery lata, a po tym czasie wróciłem do Warszawy z gotowym planem na siebie. Produktem, który chciałem sprzedawać była elastyczna taśma gumowa, która miała wiele bardzo ciekawych zastosowań. Na dodatek znalazłem już sporo firm, które były zainteresowane hurtowymi dostawami. Sprzedaż elastycznej taśmy gumowej miała stać się tylko formalnością. Cieszyłem się z tego pomysłu, ponieważ w żaden sposób nie był banalny. Ja widziałem w nim prawdziwy potencjał oraz zero konkurencji na rynku. To sprawiało, że miałem jeszcze więcej energii do szybkiego działania. Moja taśma gumowa pochodziła od znakomitego producenta. Ja miałem w planach stać się jej głównym producentem ale do tego potrzebowałem czasu oraz sporego doświadczenia. Przygoda z moją własną działalnością gospodarcza była bardzo trudna, ponieważ wszystkiego musiałem nauczyć się od samych podstaw. Wiedziałem, że to nie będzie łatwe i wkładałem w to całe swoje życie. Po ukończeniu wszystkich formalności zacząłem zatrudniać pierwszych pracowników i kompletować siedzibę mojego biura.

Byłem z tego bardzo zadowolony, ponieważ czułem, że taśma gumowa ma wielki potencjał. Na dodatek miałem pierwszych klientów, a popyt na moje produkty tylko rósł. To była najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu na rynku.