Jeżeli zastanawiamy się nad tym czy nas partner albo partnerka ulega pokusie zdradzania nas zawsze możemy skorzystać z usług prywatnego detektywa. Poleca się również badanie wariografem, który monitoruje reakcje organizmu na zadawane pytania. To może być ciekawe doświadczenie, które da nam odpowiedź na główne pytanie o zdradę.

Wariograf do poszukiwania zdrady

wykrywacz zdradyGdy chcemy spytać naszego partnera albo partnerkę bezpośrednio o ewentualną zdradę nie zawsze mamy odwagę, a jeśli mamy to słyszymy coś co napawa nas niepewnością. Dlatego bardzo ciekawy jest wykrywacz zdrady, który tak naprawdę jest wariografem. Na czym polega badanie wariografem? Przede wszystkim osoba pytana siedzi podpięta do profesjonalnej aparatury, która będzie na bieżąco monitorować zmiany pulsu, ciśnienia krwi czy też temperatury albo szybkości oddechu. Niektóre urządzenia rejestrują nawet wytwarzanie potu. Dodatkowo osoba pytająca zapisuje reakcje ciała takie jak nagłe zmiany pozycji, ruchy gałek ocznych czy mimika. Obecnie często też nagrywa się cały przebieg przesłuchania. Odpowiadać należy na zadane pytania „tak” bądź „nie”, ewentualnie można milczeć. Po przeprowadzeniu rozmowy osoba prowadząca musi przeanalizować całość. Jest to najdłużej trwająca część badania detektorem kłamstw, gdyż trzeba wszystko krok po kroku do siebie porównać. Należy być przy tej części pracy sumiennym, cierpliwym oraz spostrzegawczym.

Bardzo ciekawym sposobem na wykrycie potencjalnej zdrady jest wariograf. To proste badanie polegające na zadawaniu pytań i odpowiadaniu przez podejrzanego. W trakcie osoba udzielająca odpowiedzi jest przypięta do aparatury mierzącej parametry życiowe, aby później można było przeprowadzić ogólną analizę reakcji całego organizmu w trakcie przesłuchania.

Szczegóły o wykrywaniu zdrady znaleźć można na: https://bez-klamstw.pl/