Prezent na dzień matki

Moja starsza siostra jest obecnie w ciąży z drugim dzieckiem. Ma już czteroletnią córeczkę, więc ja jestem jej ciocią. Nie mieszkamy daleko od siebie, ale zw względu an pracę i rodzinę nie mamy wiele czasu, żeby się często widywać.

Prezent na dzień matki lub ojca

Prezent na dzień matkiNajczęściej robimy to wtedy kiedy trzeba dać sobie prezent na imieniny, albo przy okazji jakiś uroczystości rodzinnych, gdzie mamy an przykład prezent na dzień matki lub na dzień ojca. Nie jest to więc tak często jak byśmy chciały. Przez to tez jest mi trudniej kupować prezenty dla mojej siostrzenicy, bo nie znam jej tak dobrze. Czy jednak jakbyśmy się widywały byłoby lepiej? W końcu gust dzieciaków się cały czas zmienia, a Monika mówi, że sama ma problemy żeby coś jej wybrać. Już lepiej jej idzie prezent na dzień babci i dziadka, niż prezent dla córki. Zatem stało przede mną duże wyzwanie. Jak zrobić, żeby prezent zadowolił siostrzenicę? Co może się podobać dzieciakom w ich wieku? Takie czterolatki nie malują się, ani nie zwracają jeszcze uwagi na ubrania. Wiem, ze ma już lalki bo dostała je jako prezent na imieniny, ma także sporo pluszowych misiów. Musiałam więc zacząć myśleć nad czymś bardziej oryginalnym. Poszłam do dobrze wyposażonego sklepu z zabawkami dla dzieci i zaczęłam przeczesywać półki. W końcu natknęłam się na coś co mi się bardzo spodobało.

Był to mały zestaw do tworzenia biżuterii. Oczywiście były to kamyczki plastikowe przywieszane na metalowych łańcuszkach ale i tak wyglądały bardzo ładnie. Teraz już wiedziałam co chcę kupić. Od razu wzięłam zestaw z półki i poszłam do kasy. To był dobry wybór, bo prezent na dzień dziecka bardzo się spodobał mojej siostrzenicy.