Z roku na rok miałam coraz mniej siły na to, aby zajmować się sprzątaniem swojego domu. Szczególnie odkurzanie i trzepanie dywanów było już ponad moje siły. Wobec tego uznałam, że w tym roku po raz pierwszy skorzystam z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnym praniem wykładzin dywanowych w domach. W pierwszej kolejności zadzwoniłam do mojej przyjaciółki.

Kto wypierze wykładzinę dywanową w domu?

pranie wykładzin dywanowych w warszawie w domuWiedziałam, że korzysta ona z takich usług już od dłuższego czasu i jest bardzo zadowolona z firmy, którą wybrała. Poprosiłam ją o to, aby mi ją poleciła i dała namiary kontaktowe na jej przedstawiciela. Zapewniła mnie ona, że oferują oni pranie wykładzin dywanowych w Warszawie w domu w bardzo dobrych, niskich cenach. Szybko przekonałam się, że tak właśnie jest. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez przyjaciółkę numer telefonu i umówiłam się na pranie wykładziny w moim domu. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ oferowali oni swoje usługi także w weekendy, co mi bardzo odpowiadało. Umówiłam się na pranie wykładziny na najbliższą niedzielę, ponieważ miałam wtedy wystarczająco dużo czasu, aby doglądać ich pracy. Kolejną rzeczą, która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła było to, że za dojazd do klientów na terenie Warszawy nie pobierali żadnych dodatkowych opłat. W umówionym dniu punktualnie przybyli do mojego domu.

Do czyszczenia wykładziny dywanowej zabrali się bardzo sprawnie i od razu widać było, że to prawdziwi profesjonaliści. Najpierw odkurzyli wykładzinę na sucho. Następnie zabrali się do prania na mokro za pomocą wysokiej jakości odkurzacza ciśnieniowego. Dzięki temu udało im się wyczyścić nawet taki bród, który wbił się już głęboko w dywan. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ takiego dobrego efektu się nie spodziewałam.