Osiemnaste urodziny to ważna data dla każdego nastolatka. Wtedy przynajmniej w teorii stajemy się dorośli, dostajemy dowód osobisty, niedługo skończymy liceum i pójdziemy na studia. Każdy też chce, żeby jego urodziny były niezapomniane. Zaprasza się na nie wszystkich znajomych, często kilka osób organizuje jedną imprezę. Ja swoją dzieliłam z dwoma przyjaciółkami.

Pokaz fajerwerków o północy

http://www.pokazy-fajerwerki.plKażda z nas była odpowiedzialna za inny aspekt osiemnastki. Impreza odbywała się u Basi, więc ona zadbała o wszystkie sprzęty, dekoracje i talerzyki z kubkami. Marta miała się zająć jedzeniem, bo uwielbia piec ciasta, a do tego kupi też trochę czipsów, krakersów, paluszków i tym podobnych. Ja miałam zająć się muzyką i rozrywkami. Przygotowanie płyt z muzyką było dla mnie łatwe. Musiałam tylko wybrać piosenki z różnych gatunków muzycznych, by każdy był zadowolony. Z rozrywkami było gorzej. Nie chciałam, żeby to były tylko tańce i rozmowy. Chciałam czegoś więcej. Szukałam czegoś w internecie i tak znalazłam pokazy fajerwerków. Sztuczne ognie kojarzyły mi się tylko z Sylwestrem, jednak dlaczego nie zastosować ich na osiemnastce? O północy z pewnością trzeba mieć coś specjalnego w zanadrzu. Taki pokaz wcale nie był aż tak kosztowny, jak myślałam. Nie chciałam przepłacać, ale nie mogło to też być byle co. Taki dziesięciominutowy pokaz w zupełności wystarczy. Wszystko zamówiła, i tylko koleżankom powiedziałam co i jak.

Nikt się nie spodziewał pokazu fajerwerków na naszej osiemnastce. To była kompletna niespodzianka. Jednak najważniejsze, że wszystkim się podobało. Teraz na pewno każdy będzie chciał mieć taki pokaz sztucznych ogni na swojej imprezie, jednak my byłyśmy pierwsze. To jest najważniejsze.

Pokaz przygotowali http://www.pokazy-fajerwerki.pl