Taras może być wykonany z bardzo wielu różnych tworzyw i komponentów. Ja postanowiłam sobie, że będę mieć taras ze specjalnych płyt. Wyglądają one efektownie. Mogą mieć różne wymiary, jak i kształt. Byłam zachwycona nimi, gdy zjawiłam się ostatnio w sklepie budowlanym.

Tarasowe płyty w kształcie kwadratów

płyta tarasowaWymarzyły mi się drewniane płyty kwadratowe. Mają one taki standardowy, drewniany odcień. Myślałam od początku, że będą dość łatwe w montażu i rzeczywiście tak się stało. Każda płyta tarasowa została bezproblemowo umocowana. Oczywiście, nie byłoby tak szybko i skutecznie, gdyby nie zatrudnieni do tego fachowcy. Ja, jak to kobieta, nie znam się specjalnie na kwestiach budowlanych i montażowych. Wolę to więc zawsze zlecić jakiejś ekipie. Nie zawiodłam się na panach, którzy byli odpowiedzialni za stworzenie tarasu od A do Z. Mogli się nie przyłożyć, widząc, że się słabo na tym znam, ale tak nie było. Nawet mój mąż, który wrócił z delegacji już po skończeniu budowy tarasu, pochwalił robotę. On akurat wie jak zrobić taras, ale ciągle wyjeżdża. Kiedy zaś jest w domu, chce spędzić ze mną trochę czasu i wypocząć, więc postanowiliśmy wspólnie, że taras wykona dla nas specjalna firma. Cieszę się, że potraktowano mnie poważnie i mogę teraz pochwalić efekty, a mąż nie jest rozczarowany. Kiedy wrócił z delegacji, to mieliśmy już gdzie sobie wypocząć na świeżym powietrzu, patrząc na nasz piękny ogród, o który dbam przez cały rok. Jestem z niego naprawdę dumna.

Mamy tu bardzo dużo roślin. Kosztuje mnie to trochę pracy, ale dla tych efektów z całą pewnością warto. Mój mąż też świetnie się relaksuje w naszym przydomowym zaciszu. Kwiaty to zresztą moja pasja, więc zajmuję się nimi z własnej chęci i z wielką radością. Warto mieć coś takiego.