naprawa komputerów

W kraju coraz więcej się słyszy, że otwierane są nowe punkty sprzedażowe o różnym asortymencie. Ostatnio w mojej dzielnicy został otworzony taki punkt sprzedaży, a mianowicie był to sklep elektroniczny ze sprzętem RTV i AGD.

Czy wykonują w tym sklepie naprawę komputerów?

naprawa komputerów

Oczywiście były tam też laptopy, komputery stacjonarne, telefony komórkowe, czy tablety.Niby normalny sklep, jak gdziekolwiek indziej, ale tylko na pierwszy rzut oka, gdyż nie każdy taki sklep posiada usługi naprawcze. Do tego sklepu nie koniecznie trzeba przyjść by coś kupić, można się do niego udać, by zanieść tam swój dany sprzęt elektroniczny, aby go tam naprawili. Była tam na przykład naprawa tabletów, naprawa telewizorów, naprawa pralek. Przynajmniej tyle wyczytałam na ulotce, nie miał czasu jej dokładnie przeczytać, gdyż bardzo się spieszyłam. Miałam jednak nadzieje, że jest też tam naprawa komputerów w Łodzi, gdyż to komputer bardzo często mi się psuje bez powodu. Łódź zapewne nie jest pierwszym takim miejscem, gdzie został otworzony tego typu sklep, ale ja z całą pewnością spotykam się po raz pierwszy z tego typu sklepem.Dobrze, że został on otworzony niecałe dwie ulice dalej, jakby co będę miała dość blisko, by pójść sobie coś kupić, albo zanieść do naprawy.

Mam nadzieję nie korzystać z tej usługi, gdyż jak każdy chce aby moje sprzęty elektroniczne chodziły i były sprawne jak najdłużej.W pierwszym dniu otwarcia zjawiło się wiele ludzi, pewnie liczyli na jakieś promocję albo konkursy i jak zwykle się nie pomylili. Zawsze są takie promocje przy otwarciu.