oświetlenie łazienkowe

Jako młody człowiek długo zastanawiałem się nad idealnym zawodem. Ostatecznie stwierdziłem, że udam się na architekturę wnętrz. Miałem talent plastyczny i chciałem go odpowiednio wykorzystywać w jakimś zawodzie.

Oświetlenie łazienkowe jako poprzedni projekt

oświetlenie łazienkowePewnego dnia podczas zajęć przyszedł czas na kolejny projekt. Jeden z naszych przedmiotów do zaliczenia polegał właśnie na tego typu pracach, a ja chciałem mieć wszystko zorganizowane na czas. Poprzednio mieliśmy wymyślić oświetlenie łazienkowe. Oczywiście nasz prowadzący jest nie zwykle wymagający i ciągle chce czegoś więcej. Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł na motywację ale my jako studenci nie mieliśmy innego wyjścia. Innym razem mieliśmy stworzyć lampy ogrodowe i wymarzoną przestrzeń za domkiem jednorodzinnym. Z tym zadaniem poszło mi trochę gorzej ale obiecałem sobie, że następnym razem muszę się zmobilizować i zacząć działać. Teraz naszym zadaniem było trochę coś innego. Jako przyszły architekt wnętrz musiałem zaproponować lampy podłogowe nowoczesne. Po przyjściu do domu zacząłem szukać inspiracji w internecie. Tam czasami można było znaleźć coś naprawdę ciekawego, a potem siłą wyobraźni oddać swój projekt. Ostatecznie cała grupa przyniosła swoje lampy podłogowe w pierwszym terminie. Nie wiedziałem, że mamy aż tak wysoki poziom, ponieważ każdy podszedł do tego równie ambitnie jak ja.

Na szczęście cieszyłem się z tego, że zostałem zauważony i pochwalony przez mojego prowadzącego. To zdarzało się tylko nie licznym, a wśród nich byłem również ja. Każdy taki mały sukces był dla mnie ważny i chciało mi się dać z siebie jeszcze więcej.