O nas

Żyjemy pasją fotografowania

Na naszym blogu udziela się mnóstwo fotografów ponieważ nasza strona wspiera młodych artystów, tak samo kontent naszego bloga po części opiera się na tej tematyce, dlatego jesteśmy miejscem gdzie zrzeszają się ludzie z podobnymi zainteresowaniami.

Dlaczego my?

Ponieważ zapewniamy swoim czytelnikom należyty   im szacunek, a mianowicie odpowiadamy na każdy e-mail, codziennie aktualizujemy bloga w nowe artykuły, organizujemy konkursy fotograficzne. Udostępniamy najnowsze wiadomości ze świata oraz tworzymy najlepsze poradniki w sieci.  Dlatego każdy kto potrzebuje pomocy znajdzie ją u nas.

Nasza Historia

Jesteśmy redakcją, która powstała ponad 10 lat temu od tamtego czasu stabilnie się trzymamy w sieci jako jedna z największych redakcji fotograficznych. Posiadamy ogromną społeczność złożoną z czytelników oraz fotografów. Założycielem redakcji jest Pani Barbara Petit i Pan Raymond Blanc, dwójka przyjaciół mieszkających w Paryżu pewnego dnia postanowiła stworzyć imperium blogowe pod nazwą Petit and Blanc

Wasze Opinie

Codziennie rano w drodze do pracy wpadam na waszego bloga poczytać wasze artykuły, muszę przyznać, że robicie na prawdę kawał dobrej roboty, jako czytelnik doceniam.

Ania
product designer
Jedne z najciekawszych artykułów jakie znalazłam w sieci, potraficie zachwycić swojego czytelnika i utrzymać przy sobie tworząc tak interesujące publikacje.
Monika
marketing manager
Jestem na bieżąco z każdym artykułem, bardzo podoba mi się wasza praca w sieci, założenie tego bloga to najlepsza rzecz jaką zrobiliście, potraficie uszczęśliwić.


Piotr
music producer