Pochodzę z małej miejscowości na południu Polski. Moim marzeniem, było studiowanie medycyny. Starannie przygotowywałam się się do matury i szczęśliwie dostałam się na kierunek lekarski w Katowicach.

Korepetycje z angielskiego ratują studencki budżet

kurs języka angielskiego katowiceSzybko także i mnie dopadł mnie problem dręczący wszystkich studentów, mianowicie niewystarczające środki na koncie. Studia medyczne są bardzo wymagające pod względem czasu, toteż żadna praca etatowa nie wchodziła w grę. Rozwiązaniem okazały się korepetycje. Okazuje się, że korepetycje z angielskiego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Po umieszczeniu ogłoszenia w internecie w ciągu kilku godzin skompletowałam grupę uczniów i zapełniłam cały grafik. Wśród zgłoszonych do mnie na lekcje znalazły się zarówno dzieci, w tym jeden przedszkolak, licealiści przed maturą a także dorośli ludzie. Bardzo miło spędzałam czas moich lekcji i traktowałam to jako relaks po stresującym dniu na uczelni. W niedługim czasie moi uczniowie zaczęli polegać mnie swoim znajomym i telefony z prośbą o zapisanie na zajęcia dzwoniły bez przerwy. Nie ukrywam, że taka kolej rzeczy schlebiała mi bardzo, przez natłok chętnych mogłam podnieść nieco ceny korepetycji tak, że kosztowały niemal tyle co profesjonalny kurs języka angielskiego katowice natomiast obfitują w takowe kursy. Ale i tak nie brakowało mi kursantów. W najbliższe wakacje planuje wyjechać na praktyki pielęgniarskie do Anglii a w kolejnym sezonie będę mogła rozszerzyć swoją ofertę o lekcje dla studentów planujących staże zagraniczne w krajach anglojęzycznych.

Nie spodziewałam się, że takie dodatkowe umiejętności przydadzą mi się tak szybko. Ta sytuacja nauczyła mnie, że zawsze należy pielęgnować swoje talenty. Bez dodatkowego zarobku z nauczania angielskiego prawdopodobnie nie dałabym rady utrzymać się na studiach w innym mieście.