Od zawsze marzyło mi się prowadzenie swojej własnej działalności gospodarczej. Bycie sobie sterem, żeglarzem i okrętem od zawsze było w kręgu moich życiowych celów. Jako, że od dziecka interesuję się komputerami, postanowiłem połączyć tę pasję z żyłką do interesów, którą bez wątpienia się cechuję. Dzięki tej mieszance wpadłem na pomysł własnego serwisu naprawy komputerów. 

Własny punkt naprawy komputerów to świetny biznes

serwis komputerowy w działający PoznaniuKiedy tylko wpadłem na pomysł by otworzyć serwis komputerowy w działający Poznaniu, byłem bardzo podekscytowany. Od razu zacząłem przystępować do działania. Miałem potrzebne do tego umiejętności, ponieważ z komputerami obcuję praktycznie od zawsze. Poza tym – mam wykształcenie w tym kierunku, co tylko bardziej mnie motywowało do otworzenia swojej działalności tego typu. Kiedy tylko załatwiłem wszelkie formalności, zacząłem reklamować się w Internecie i wśród swoich znajomych, ażeby ci pocztą pantoflową roznieśli informację o moim biznesie. Dzięki tym dwóm kanałom z czasem zdobyłem sporą rzeszę klientów, którzy co najważniejsze – byli zadowoleni z moich usług i cen. Naprawa komputerów sprawiała i nadal sprawia mi bardzo dużą satysfakcję, ponieważ każdy przypadek jest inny. Radość na twarzach klientów, kiedy mówię im, że udało mi się naprawić ich sprzęt również jest niesamowicie motywująca. W mojej pracy nie ma więc miejsca na rutynę, dzięki czemu każdego dnia wstaję z uśmiechem na twarzy, gdyż czuję, że robię coś ważnego. 

Dzisiaj, kiedy prowadzę swój biznes już ładnych parę lat, jestem bardzo zadowolony, że podjąłem ryzyko i go założyłem. Gdyby nie to zapewne pracowałbym jako informatyk w jakiejś korporacji i byłbym narażony na stres. Cenię sobie niezależność, wobec czego w obecnej sytuacji jestem spełnionym zawodowo człowiekiem.