Pomysł na zaręczyny może być na prawdę różny. Ja chciałem to powiązać z wyjazdem. Taki relaks wydawał mi się odpowiednim momentem aby to zrobić. Jednak długo zastanawiałem się nad najlepszym miejscem. Chciałem aby było to miasto gdzie jest co robić aby się nie nudzić. Podczas poszukiwań różnego rodzaju miejsc wpadłem na Gdańsk.

Postawiłem na piękny apartament 

wynajem apartamentów gdańskTo miejsce charakteryzowało się wieloma zabytkami. Na dodatek miało dostęp do morza i można było odetchnąć od ulicznego ruchu. Przekonało mnie jeszcze interesujące zoo, które chciałem jeszcze kiedyś odwiedzić. Ostatecznie aby znaleźć miejsce godne odpoczynkowi oraz oświadczynom postawiłem na bardzo wysoki standard gdzie znajdował się wynajem apartamentów gdańsk. Miał bardzo pozytywne opinie wśród swoich użytkowników. Mój przyjaciel również tam był dwa lata temu i chwalił sobie to rozwiązanie. Za nie dużą cenę można było miło spędzić czas na terenie naszego pięknego miasta Gdańsk. Kolejnym krokiem były pozostałe przygotowania. Bardzo się starałem aby wypaść dobrze w oczach mojej dziewczyny. Właśnie dlatego wynajem apartamentu musiał być bardzo komfortowy. To było dla mnie istotne. Nawet telefonicznie zażyczyłem sobie nie codziennego ustawienia mebli. Chciałem mieć dobry dostęp do największego okna z widokiem na morze. To właśnie w taki sposób chciałem to zrobić. W Gdańsku było nie wiele miejsc gdzie pokój dawał taką możliwość. Moje długie poszukiwania były skierowane również pod tym kątem.

Nie mogłem sobie pozwolić na inne okoliczności. Był to ważny moment gdzie musiał być zaplanowany dosłownie każdy możliwy szczegół. Na szczęście z apartamentem nie było większych problemów. Z perspektywy czasu wiem, że było to świetne miejsce o bardzo wysokich standardach. Z łatwością mogę polecić je innym.