Mój ojciec jest budowlańcem. Robi też sam remonty i w końcu zdecydował się zabrać za nasze mieszkanie. Od dawna wymagało ono uwagi, ale tata nie miał kiedy się tym zająć. Teraz w końcu będzie wszystko zrobione a ja tacie na pewno pomogę.

Kupiłem taki grzejnik elektryczny w promocyjnej cenie

grzejniki elektryczne akumulacyjneZawsze pomagam ojcu jak jest taka możliwość i dzięki temu się uczę. Tata jest cierpliwy w stosunku do mnie za co jestem mu wdzięczny. Do mieszkania zamówił grzejniki elektryczne akumulacyjne i postanowił je wymienić w każdym pomieszczeniu. Okazało się jednak, że zamówienie nie dotarło kompletne. Tata nie doczytał informacji i zgodził się na dostawę. Teraz nie mógł tego zrobić i poprosił mnie o pomoc. Zapytał czy pojadę do hurtowni, gdzie są dostępne takie same grzejniki elektryczne akumulacyjne i jeden dokupię. Liczył się z tym, że zapłaci więcej ale był na to przygotowany. Spisałem sobie niezbędne dane i pojechałem. Wiedziałem na jakim dziale znajdują się grzejniki elektryczne akumulacyjne i od razu tam się skierowałem. Nie chciałem za długo chodzić po sklepie, ponieważ czekało na mnie dużo pracy w domu. Kiedy zauważyłem za ile są te grzejniki elektryczne akumulacyjne to się zdziwiłem, że ojciec zamawiał, bo cena była bardzo niska. Aż musiałem się upewnić, czy to na pewno ten sam model. Sprzedawca potwierdził dane to poszedłem do kasy. Dopiero jak wychodziłem z hurtowni to zwróciłem uwagę na wielką kartkę z napisem wyprzedaż nawet do osiemdziesięciu procent. No to miałem niezłego farta. Ojciec się ucieszy.

Razem z nim zakładałem grzejniki i znowu nauczyłem się czegoś nowego. W przyszłości będziemy razem pracować, ale muszę jeszcze skończyć studia. Praca z ojcem sprawia mi przyjemność i cieszę się, że mam takiego dobrego nauczyciela.