okna

Niedawno robiliśmy remont i chcieliśmy wymienić bardzo już stare i zniszczone okna pcv na zupełnie nowe i bardziej funkcjonalne. Chcieliśmy, żeby ciepło przestało nam uciekać pod oknami, które nie były szczelne.

Okna z Katowic w wielu rozmiarach

oknaTo była konieczność, aby je wymienić. Bez tego ani rusz. W końcu zebraliśmy potrzebne środki i zaczęliśmy się zastanawiać, skąd wziąć nowe okna pcv. Oczywiście w Katowicach było wiele firm, które oferowały okna katowice i to w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Można było swobodnie wybierać, co się komu podobało, niemniej jednak nie było to takie proste. Ja byłam zawsze niezdecydowana, a mąż nie chciał mi narzucać swojego zdania. Na pewno chcieliśmy mieć okna niezbyt duże, żeby nie mógł w nie zaglądać cały Wodzisław. Chcieliśmy też jednak, aby było w naszych pomieszczeniach jasno, bo przez te drewniane okna niestety nie za wiele światła się dostawało. Wymiana miała wymagać trochę więcej zachodu niż taka tradycyjna wymiana okien. Mieliśmy od razu zmienić sobie parapety i tak dalej. Po długich namysłach i oglądaniu różnych wersji wreszcie zdecydowaliśmy się na okna, które nie były aż tak blisko nas. Sprzedawała je pewna firma kilkadziesiąt kilometrów od naszego miejsca zamieszkania, więc musieliśmy dodatkowo im zapłacić za przyjechanie, ale nie żałowaliśmy.

Właściwie nadal nie żałujemy, bo okna spełniają wszystkie oczekiwania. Polecamy więc kupować okna z rozmysłem i niekoniecznie najbliżej oraz najtaniej. W końcu mają one posłużyć człowiekowi dłużej, a nie tylko na chwilę. Trzeba o to dbać.