Niedawno przeprowadziliśmy się z mężem do naszego nowego mieszkania. Ponieważ zaczynaliśmy nowe życie, musieliśmy kupić wiele rzeczy. Już w pierwszych dniach po przeprowadzce zauważyłam czego nam brakuje i o czym zapomnieliśmy przeprowadzając się. Nie wzięliśmy ze sobą żadnej pościeli, a ponieważ poprzednie mieszkanie sprzedaliśmy z całym wyposażeniem, nie mogliśmy się o nic upomnieć.

Znalazłam sklep z dobrą pościelą bawełnianą

Pościel bawełniana 160x200W ogóle nie znałam jeszcze miasta do którego się przeprowadziliśmy, ale uznałam, że w dużym centrum handlowym na pewno znajdę jakiś sklep z pościelą. Udałam się tam na poszukiwania. To był strzał w dziesiątkę. Od razu znalazłam potrzebny sklep. Od ekspedientki usłyszałam, że sklep stawia na wyroby z wysokojakościowej bawełny, w tym również pościele. Bardzo mi to odpowiadało, ponieważ zawsze zależy mi na dobrym gatunku materiałów. Powiedziałam, że interesuje mnie pościel bawełniana 160×200, najlepiej od razu całe komplety. Pani zaprowadziła mnie na odpowiedni dział. Zaczęłam przyglądać się poszczególnym pościelom. Wybrałam kolorową pościel z dobrej jakościowo bawełny. Pościel była zapinana na suwak, co uważam za bardzo praktyczne. Nigdy  nie lubiłam pościeli na guziki czy zatrzaski. W komplecie była poszwa na kołdrę, male poszewki na poduszki i jeszcze mniejsze na jaśki. Do tego prześcieradło i narzuta na łóżko. 

Zdecydowałam się kupić od razu dwa komplety, żeby były na zmianę. W domu rozpakowałam pościel i założyłam na pierzynę. Bawełniany materiał był bardzo miły w dotyku. Pościel jest przewiewna i hipoalergiczna. Takie niuanse są dla mnie ważne. W dodatku jak na tak dobry materiał i tak duży komplet pościel była bardzo tania. Jestem zadowolona z zakupy i na pewno jeszcze nie raz zdecyduję się na kupno takiej pościeli na zmianę.