W stanach zagrożenia liczymy na szybką i precyzyjną pomoc, zwłaszcza gdy zagrożone jest życie czy zdrowie człowieka. Odczułem do wyraźnie gdy mój brat Arek miał wypadek samochodowy. Na szczęście stłuczka nie była groźna, lecz wymagała interwencji lekarskiej. Całą nasza rodzina podjęła wysiłek, by zajęli się nim najlepsi ludzie.

Poradnia specjalistyczna w kujawsko-pomorskim

konsultacje i chirurgia klatki piersiowej w BydgoszczyW skutek wypadku doszło do połamania kilku żeber i lekkiej odmy. W szpitalu zostały zrobione prześwietlenia promieniami rentgena które dostarczyły wszelkich niezbędnych informacji koniecznych do podjęcia działania. Lekarze jednak ociągali się, a zabieg przez nich wykonany zdawał nam się zrobiony bardzo nieprecyzyjnie. Postanowiliśmy poszukać pomocy w innym miejscu. Udało nam się znaleźć lekarza specjalistę, którego dziedzinami pracy są konsultacje i chirurgia klatki piersiowej w Bydgoszczy i który zaprosił nas na wizytę. Natychmiast przyjrzał się sprawie, wykonał badania i obejrzał zdjęcie rentgenowskie. Otrzymaliśmy informację na temat koniecznych działań medycznych, które należy podjąć by przyspieszyć powrót mojego brata do pełnego zdrowia. I tak faktycznie było- Arek bardzo szybko poczuł się dobrze, pozbył się bólu i złego samopoczucia. oczywiście przez dłuższy okres musiał unikać pracy, lecz dzięki kontaktowi z lekarze na bieżąco otrzymywał informacje o dalszym postępowaniu i kolejnych nowych wysiłkach na które może sobie pozwolić. Teraz jest już zdrowy, nawet na prześwietleniach nie widać żadnych zmian, a blizna pooperacyjna jest praktycznie niewidoczna.

Dzięki połączonym wysiłkom całej rodziny, oraz kontakcie z profesjonalnym lekarze udało się sprawnie zażegnać zagrożenie. W rękach dobrego fachowca każdy czuje się bezpiecznie. Tak naprawdę właśnie tego potrzebują pacjenci. Dlatego wzbogaceni o to doświadczenie będziemy wiedzieć jak postąpić, gdy podobna sytuacja przydarzy się naszym bliskim.