Niedawno były urodziny mojej mamy. Kończyła pięćdziesiąt lat. W związku z tym postanowiłam kupić jej coś wyjątkowego. Bardzo lubi biżuterię, jak każda kobieta. Dogadałam się z bratem i postanowiliśmy kupić jej jakąś nową błyskotkę. Ostatni tydzień przed jej urodzinami spędziliśmy na odwiedzaniu sklepów jubilerskich.

Bransoletka z perłami na prezent

bransoletka perłyMieliśmy kilka upatrzonych elementów biżuterii. Zastanawialiśmy się nad kupnem pięknego naszyjnika ze szmaragdem, kolczyków z kryształkami mieniącymi się różnymi kolorami. W sklepach jubilerskich było mnóstwo pięknych przedmiotów. W końcu nasz wybór padł na konkretną rzecz. Bransoletka perły były bardzo eleganckie. Uznaliśmy, że z okazji pięćdziesiątych urodzin kupno czegoś tak wartościowego i eleganckiego jak bransoletka z perłami będzie dobrym pomysłem. Mama dostała jakiś czas temu od taty sznur pereł na szuję. Nasz prezent będzie więc idealnym dopełnieniem. Złożyliśmy się z bratem na bransoletkę i nie wyszło nam to drogo. Dostaliśmy też rabat na przyszłe zakupy u tego jubilera. Bransoletka bardzo mi się podobała. Myślę, że kupię sobie podobną. Na przyjęciu urodzinowym mamy była cała rodzina. Mieliśmy rezerwację w restauracji. Mama była mile zaskoczona naszym prezentem. Bardzo jej się podobał. Bransoletka wyglądała elegancko na nadgarstku mamy. Wszyscy goście oglądali ją z zainteresowaniem. Siostra mamy wyraziła życzenie, że chce podobny prezent na swoje urodziny od dzieci. Wybuchliśmy śmiechem. Impreza się udała.

Prezent był bardzo udany. Mama nosi bransoletkę bardzo często. Jest dobrym dopełnieniem do garsonek, w których chodzi do pracy w banku. Jej koleżanki z pracy komplementowały nową biżuterię przez bardzo długi czas. Jedna z nich po kilku dniach pojawiła się w pracy z perłowymi kolczykami. Zdaje się, że mama wprowadziła trend na perły w swojej pracy.