Koleżanka powiedziała mi, że  u niej w firmie szukają osoby do pracy w recepcji. Firma, w której pracuje moja koleżanka jest bardzo znana z tego, że dobrze płaci. Ciesze się, że koleżanka o mnie pomyślała. Od razu przygotowałam i podesłałam swoje dokumenty żeby koleżanka pokazała je swojemu szefowi.

Zostałam zatrudniona u producenta saun

sauny na podczerwień producentKiedy koleżanka zaniosła moje dokumenty do swojego szefa ten zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną. Ucieszyłam się, ze tak szybko zadziałał. Bardzo zależy mina pracy. Sama się utrzymuje i muszę mieć pieniądze na wynajem mieszkania i opłacenie swojej nauki na wyższej uczelni. Rozmowa kwalifikacyjna odbywała się w bardzo miłej atmosferze. Właściciel sporo opowiadał mi o firmie, którą prowadzi. Sauny na podczerwień producent bardzo dobrze się sprzedają. Można znaleźć wiele pozytywnych opinii nie tylko na rożnych stronach internetowych ale także w magazynach branżowych. Specjaliści chwalą producenta za wykorzystywanie bardzo dobrych materiałów dzięki czemu sauny na podczerwień są bardzo dobre i wytrzymałe. Sauny na podczerwień można kupić w różnych cenach. producent stara się zapewnić jak najlepsze ceny dla swoich klientów a do moich obowiązków należałby kontakt telefoniczny i mailowy z klientami. Miałabym czas na początku żeby się wszystkiego nauczyć. Firma zapewnia wstępne szkolenia i dzięki nim zdobyłabym wiedze na temat saun. Miałam już doświadczenie w pracy na recepcji dlatego właściciel postanowił dać mi szanse i podpisał ze mną umowę na okres próbny.

Mam nadzieję, że się sprawdzę i będę dobrze sobie radziła na stanowisku pracy. Bardzo zależy mi na dobrych zarobkach a także kontakcie z klientami. Lubie taką pracę i nie wyobrażam sobie żeby wykonywać inne obowiązki. Zaczynam w poniedziałek od szkolenia.