meble z drewna

Janusz i Agata kupili dwa lata temu niewielki domek letniskowy zaraz przy plaży. To był zakup ich życia. Bardzo długo szukali odpowiedniego miejsca. Kiedy się wreszcie trafiło okazało się, że nie są jedynymi zainteresowanymi.

Jakie meble pasują do domku letniskowego?

meble z drewnaKonkurencyjne małżeństwo trzy razy licytowało cenę zanim wreszcie odpuścili. Janusz i Agata nie żałowali jednak pieniędzy. Także wyposażając dom. Prowadzili razem sklep kolonialny i nawet przez chwilę nie myśleli o innych meblach. Osobiście dbali o wysoką jakość swojej oferty i teraz kiedy sami zamierzali z niej skorzystać bardzo to docenili. Koleżanka odradzała im jednak takie meble, lite drewno jest w cenie i mogą się spodziewać kradzieży. Przez chwile Janusz i Agata się wahali ale od zawsze planowali, żeby to były akurat meble kolonialne dlatego żal im teraz było się pogodzić z rezygnacją. Ostatecznie zdecydowali wzmocnić ochronę domu i zostać przy meblach kolonialnych. Kiedy już wszystko wyposażyli byli bardzo zadowoleni z efektu. Meble z Indii pięknie wkomponowały się w drewniane ściany domku. Cały wystrój szalenie im się podobał. Zresztą nie tylko im, także ich znajomym i gościom. Janusz i Agata byli zachwyceni. Od tego czasu każdą swoją wolną chwilę spędzali w domku. Chętniej jeździli tam niż do swojego normalnego mieszkania.

Oczywiście największą radość sprawiała lokalizacja nad samym morzem, ale meble również dodawały domkowi atrakcyjności. Szczególnie kiedy pogoda nie sprzyjała spacerom i wolny czas spędzali w środku.

Więcej o meblach w tym stylu można znaleźć na http://mandallin.pl