Moja siostrzenica jakiś czas temu skończyła osiemnaście lat. Nie mogłam uwierzyć w to, że jest już dorosła. zresztą chyba nie tylko ja. W takich momentach dopiero ma się świadomość tego jak szybko potrafi mijać czas. Siostra z tej okazji postanowiła zrobić prawdziwą imprezę. 

Wodzirej prowadzi osiemnastkę siostrzenicy

wodzirej krakówBo jednak takie wyjątkowe urodziny trzeba w końcu uczcić. Wynajęła więc sporą salę. I siostrzenica zaprosiła naprawdę sporo rówieśników a także i dużą część rodziny w tym mnie. Siostra powiedziała, że nie chciała żeby muzyka na takiej uroczystości była puszczana z wierzy. Stwierdziła, że wynajmie prawdziwego dj. Zresztą było to marzenie jej córki. Taki wodzirej kraków, który był polecany przez wszystkich znajomych miał tego dnia wolne i mógł poprowadzić tą imprezę. Koszt za takie poprowadzenie imprezy też nie jest jakoś specjalnie wysoki. Na urodzinach było świetnie. Nie pamiętam kiedy tak dobrze się bawiłam szczerze mówiąc. Myślałam, że raczej będzie tak, że to młodzież będzie bawiła się przy muzyce a rodzina będzie po prostu siedziała przy stolikach i rozmawiała. Jednak wodzirej tak dobrał muzykę i poprowadził imprezę, że bawili się wszyscy bez różnicy w jakim wieku byli. Ten wodzirej miał naprawdę bardzo duży talent do prowadzenia takich imprez. Odbywały się też liczne konkursy, które oczywiście były bardzo zabawne. Widziałam, że siostrzenica jest naprawdę zadowolona z tak dobrze poprowadzonej imprezy. Zresztą zdziwiłoby mnie to gdyby nie była.

I tak do rano wszyscy goście świetnie się bawili. A ja chociaż ostatnio byłam na kilku weselach to nie pamiętam tak udanego wieczoru. Wytańczyłam się jak nigdy. Zresztą cały następny dzień bolały mnie nogi. A wodzirej do końca był pełny energii i zachęcał do dalszej zabawy.