Od wielu lat poszukiwałam dla siebie drogi zawodowej. Imałam się w życiu wielu prac i wiele potrafiłam zrobić, ale chciałam się zajmować tym, co sprawia mi również przyjemność. Ostatnie lata pracowałam jako konsultant telefoniczny. Uwielbiam kontakt z ludźmi i ten rodzaj pracy. Postanowiłam założyć swoją firmę.

Najlepszy telefon do call center

najlepsze telefony yealinkPotrzebowałam oprócz siebie, ze dwóch osób, trzech bardzo dobrych aparatów telefonicznych i bazy danych. Do pracy miałam dwie znajome dziewczyny, bazę danych mogłam kupić w dowolnym momencie, czas było zorientować się w yealinkach. Przez ostatnie lata pracowałam na tym sprzęcie i wiedziałam, że jest niezawodny. Niejednokrotnie, gdy rozmawiałam przez komórkę, gubił się zasięg lub jakość rozmowy była fatalna, a przy pracy na telefonie i zawieraniu umów w ten sposób, dobra jakość aparatu jest niesamowicie ważna. Może nie trzy od razu, ale ja musiałam Yealinka mieć. Choćby dlatego, że im ufam, są ładne, wygodne i poręczne. Dokładnie wiedziałam, gdzie ich szukać, bo niejednokrotnie widziałam reklamy najlepsze telefony yealink i obrazek, który został na długo w mojej pamięci. Pozostało tylko poznać obecną cenę rynkową i zobaczyć, na co mogę sobie na chwilę obecną pozwolić. Chciałam model ten, na którym już pracowałam. Do tej pory pamiętam, jak programuje się na nim kontakty i jak nagrywa rozmowy. Nie musiałabym się uczyć ponownie obsługi aparatu. Może z czasem zechcę przejść na inny, ale na razie ten był wystarczający. Tydzień później był już mój.

„Moje” dziewczyny dostały trochę skromniejsze modele, na początek. Z czasem zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie. Nie sztuką jest wydać wszystkie pieniądze od razu. Biznes polega na dobrych inwestycjach w odpowiednich momentach. Jak do tej pory mi się to udaje i liczę, że będzie coraz lepiej i ciekawiej.