Moja córka uwielbia spędzać czas na placu zabawa. Niestety małe dzieci nie rozumieją, że wszystko co dobre się kończy i czasem trzeba wracać do domu, żeby zrobić obiad lub po prostu się wykapać i iść spać. Moja córka mogłaby całymi dniami siedzieć na dworze. My niestety nie mieszkamy w domku i nie mamy takiej możliwości.

Kupiłam piaskownicę dobrej firmy

piaskownica little tikesWspomniałam mężowi, że moglibyśmy kupić działkę rekreacyjną niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Widziałam dzisiaj ogłoszenie w gazecie. Działka rekreacyjna jest w bardzo dobrej lokalizacji i w przystępnej cenie. Mogłabym kupić piaskownice dla córki i bujaczkę lub zjeżdżalnię. na pewno byłaby bardzo zadowolona z takich atrakcji. Piaskownica little tikes jest dostępna w różnych sklepach stacjonarnych. Można ja kupić w dobrej cenie. Widziałam nawet ostatnio gazetkę reklamowa z galerii, która jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Piaskownica little tikes była sporo przeceniona. Działka rekreacyjna nie kosztowała dużo. Mąż zgodził się na zakup działki. Postanowiliśmy jak najszybciej zrealizować  jej zakup. Moja córka jak pierwszy raz zobaczyła działkę rekreacyjną, która kupiliśmy to nie mogła uwierzyć, że to jest nasza działka, na której będzie mogła spędzać czas. Piaskownica little tikes została przywieziona przez męża. Mąż przywiózł z piaskownicą piasek, w którym córka będzie musiała lepić babki. Córka ma sporo zabawek do piasku więc teraz będzie mogła je śmiało wykorzystać. Każdy nasz wyjazd sprawia córce wiele radości.

Każdy wolny weekend jak jest piękna pogoda to jeździmy na działkę i córka spędza czas na wolnym powietrzu. Dzięki temu wieczorami tak szybko zasypia, że nie mamy z zasypianiem żadnych problemów. Jak wracamy do domu to córka zasypia od razu w samochodzie.