drzwi zewnętrzne

Znajmy dał mi cynk, że w Bielsko Białej jest bardzo ciekawy teren pod inwestycje. Wspominałem mu już jakiś czas temu, że interesuje mnie to miasto, bo chciałbym tam wybudować jakieś nowoczesne osiedle.

Drzwi zewnętrzne do bloku

drzwi zewnętrzne Znajomy siedzi w urzędzie to ma bieżące informacje. Od razu jak mnie o tych terenach poinformował, to ruszyłem do Bielsko Białej, by wszystkiego osobiście dopilnować. Udało mi się zakupić ten teren w bardzo korzystnej cenie i jeszcze w tym samym roku rozpocząłem budowę nowego osiedla. Wszystkie materiały dostarcza mi zaprzyjaźniony producent. Zadzwoniłem do niego niedawno, bo już był czas, by zacząć wstawiać okna a on ma zawsze dobre ceny. Przy ostatniej budowie kupiłem od niego plastikowe okna, które do tej pory świetnie się spisują. We wszystkich blokach chcę wstawić takie same okna oraz chcę, żeby atrakcyjnie wyglądające drzwi zewnętrzne z Bielska Białej również były takie same. Podobnie zresztą jak w mieszkaniach. Chcę drewniane drzwi zewnętrzne do mieszkań, bo wtedy prezentują się one bardzo elegancko. Podczas planowania inwestycji uznałem również, że osiedle będzie zamknięte. Będą założone dookoła ogrodzenia, która zapewnią wszystkim mieszkańcom komfort. Ogrodzenia to ja zamawiam u Zbycha, mojego szwagra bo on to w cenie zakupu jeszcze zamontuje wszystkie ogrodzenia. Dobrze, że udało mi się kupić ten teren w Bielsko Białej, bo niebawem to osiedle będzie się mocno rozrastało a co za tym idzie ceny mieszkać na pewno pójdą w górę. Zadzwoniłem do producenta i zamówiłem wszystkie niezbędne okna do wszystkich trzech bloków. Dostałem jak zwykle gwarancję również na drzwi zewnętrzne.

Ta współpraca mi się bardzo podoba, bo zawsze się dogadamy co do cen a towar jest pierwszej klasy. Za tydzień wracam do Warszawy na kilka dni, ponieważ muszę dopilnować spraw w biurze.